خدمـات سپهـر

خدماتی بر پایه نوآوری و دانش بومی

طراحی نرم افزار های اختصاصی

طراحی نرم افزار بر پایه وب و دسکتاپ مطابق نیاز شما

گاهی کسب و کار و یا سازمان ها به نرم افزار هایی با قابلیت های خاص نیاز دارند که بصورت عمومی یافت نمی شود و نیاز به طراحی اختصاصی دارد. مفتخریم اعلام نماییم آماده ارائه مشاوره و پیاده سازی نرم افزار های اختصاصی بر اساس نیاز ها و ایده های شما هستیم.

طراحی سامانه های اداری

پرقدرت با کاربری آسان

دارای روال اداری در تسریع امور

امروزه مدیریت برگردش کار و مکاتبات اداری و همچنین مدیریت زمان در سازمانها و موسسات اقتصادی بکلی متحول شده است و استفاده از رو‎شهای کند و مشکل‎ساز اداری غیرمکانیزه قابل قبول نمی باشد. حجم بالای اطلاعات و مکاتبات و دسترسی کند، مسئولین و مدیران را که به مدیریت زمان در مجموعه تحت رهبری خود بها می‎دهند، بسوی اتوماسیون اداری در ابعاد مختلف رهنمون ساخته است.

سامانه سخت افزار هوشمند مدیریت وسایل صنعتی

دقت بالا و امنیت در محیط کار

با صرفه و بهینه در فعالیت های حساس

ساخت سخت افزار های خاص برای محیط های خاص و صنعتی یکی دیگر از افتخارات تیم تحقیق و توسعه پیشگامان فناوری اطلاعات سپهر می باشد.

مشاوره مدیریت فناوری کسب و کار

به روز ترین تکنولوژی و هسته نرم

برنامه نویسی وب به صورت اختصاصی بر روی این حوزه متمرکز شده است. بر خلاف حوزه برنامه نویسی سمت کاربر که بیشتر بر روی عناصر ظاهری سر و کار دارد ، در حوزه برنامه نویسی سمت سرور عملیات پشت صحنه مانند ارتباط با سرویس دهنده بانک های اطلاعاتی و یا داده ها مورد توجه است.

طراحی نرم افزارهای دسکتاپ

مناسب برای فعالیتهای کوچک

عملکرد بالا برای مکان های بدون دسترسی به سرور و نت

نرم افزارهای سفارشی کامپیوتر می توانند عملکرد بهتری برای مجموعه کاریتان به ارمغان آورند و هزینه های جاریتان را کاهش دهند. همینطور به این وسیله می توانید درآمد عملیاتی خود را به واسطه مدیریت بهتر بالا ببرید.

شرکت پیشگامـان فنـاوری اطلاعـات سپهـر با تجربه ای که از شروع تاسیس تا به امروز کسب نموده است خدمات شایانی با بیشترین دقت و سرعت به کاربران خود ارائه می دهد.

جهت اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

Social Links